ul. Konecznego 6/33, 31-216 Kraków
12 444 14 64

Serwis i wsparcie

Junjin Polska oferuje swoim klientom bogatą ofertę oryginalnych części zamiennych do pomp do betonu Junjin. Posiadacze pomp Putzmeister również mogą kierować do nas zapytania, ponieważ większość części Junjin pasuje do pomp Putzmeister.

W naszym magazynie znajdziecie Państwo:
- kompletne wyposażenie kosza zasypowego (zasuwy, uszczelnienia, siłowniki hydrauliczne, jarzmo, tuleje uszczelniające),
- elementy rurociągu (wszystkie rodzaje kolanek, rury redukcyjne, kolana zawiasowe i kolana 6'', klamry),
- elementy służące do pompowania betonu (uszczelnienia siłowników roboczych, cylindry robocze, tłoki)
- części hydrauliczne m.in. firmy Rexroth (pompy i silniki hydrauliczne, zawory hydrauliczne i bloki zaworowe, uszczelnienia, elektrozawory hydrauliczne),
- filtry hydrauliczne firmy Argos Hytos
- zamki hydrauliczne do siłowników wysięgu i do obrotu,
- części elektryczne (przekaźniki, cewki do zaworów),
- części eksploatacyjne do pilotów zdalnego sterowania.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niesprawna maszyna generuje tylko straty. Dlatego cechuje nas szybkość działania. Jeśli tylko część znajduje się na magazynie to gwarantujemy dostawę w ciągu 4 dni od dnia przyjęcia oficjalnego zgłoszenia, dzięki czemu Państwa maszyna może wrócić do pracy w pełni sprawna.

Zachęcamy do pobrania najnowszego katalogu części na rok 2014, gdzie znajdziecie Państwo wykaz wszystkich części eksploatacyjnych wraz z aktualną numeracją katalogową i specyfikacją techniczną oraz krótkim opisem. Dla ułatwienia i przejrzystości wszystkie części zostały zgrupowane wedle umiejscowienia na maszynie, co znacznie ułatwia zlokalizowanie poszukiwanego elementu.

Elementy maszyny takie jak sekcje wysięgu, kompletne rurociągi (jedno i dwupłaszczowe Junjin lub Esser Werke), siłowniki na wysięgu sprowadzamy na Państwa życzenie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Galeria części

Informacje o firmie

Firma JUNJIN Polska sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem południowo - koreańskiej firmy JUNJIN Heavy Industry - globalnej i stabilnej marki w świecie pomp do betonu - największego w Korei oraz trzeciego co do wielkości producenta pomp do betonu na świecie.
Polskie przedstawicielstwo JUNJIN działa nieprzerwanie od 2007 roku, dostarczając nowe i używane pompy do betonu, części do pomp do betonu, oferuje doradztwo techniczne przy skomplikowanych projektach a także służy klientom wsparciem technicznym.